Podajemy powołania do kadry wagi otwartej kobiet oraz wagi lekkiej mężczyzn na najbliższe zgrupowanie w COS OPO Wałcz (12.07-1.08.2020).
Kadra wioseł długich mężczyzn od poniedziałku trenuje w Wałczu, natomiast zawodniczki wagi lekkiej i kadra wioseł krótkich mężczyzn od weekendu przebywają w Zakopanem.
Z kolei kadra kobiet i wagi lekkiej mężczyzn najpóźniej zakończyła ostatnie zgrupowanie w Wałczu. Panie wrócą do treningów na wodzie 12 lipca, natomiast panowie z wagi lekkiej trzy dni później.
W lipcu trenują także młodzieżowcy - mężczyźni w Wałczu, a kobiety w Zakopanem.
Zgrupowanie w COS OPO Wałcz (12.07-1.08.2020) - powołania
Waga otwarta kobiet
Katarzyna Boruch (AZS AWF Gorzów Wlkp.) - 12-30.07
Monika Chabel (RTW Lotto Bydgostia) - 12-30.07
Joanna Dittmann (RTW Lotto Bydgostia) - 12-30.07
Izabela Gałek (RTW Lotto Bydgostia) - 12-30.07
Paulina Grzella (BTW Bydgoszcz) - 12-30.07
Agnieszka Kobus-Zawojska (AZS AWF Warszawa) - 12-30.07
Olga Michałkiewicz (AZS AWF Gorzów Wlkp.) - 12-30.07
Maria Sajdak (AZS AWF Kraków) - 12-30.07
Monika Sobieszek (AZS AWF Kraków) - 12-30.07
Marta Wieliczko (Wisła Grudziądz) - 12-30.07
Maria Wierzbowska (RTW Lotto Bydgostia) - 12-30.07
Katarzyna Zillmann (AZS UMK Toruń) - 12-30.07
Waga lekka mężczyzn
Jerzy Kowalski (Gopło Kruszwica) - 15.07-1.08
Artur Mikołajczewski (Gopło Kruszwica) - 15.07-1.08
Sztab szkoleniowy
Michał Kozłowski - Trener PZTW (12-30.07)
Jakub Urban - Trener PZTW (12-30.07)
Piotr Buliński - Trener PZTW (15.07-1.08)
Wojciech Pietraszkiewicz - Fizjoterapeuta (12.07-1.08)
Zgrupowanie w COS OPO Zakopane (4-18.07.2020) - powołania
Waga lekka kobiet
Weronika Deresz (Posnania Poznań) 4-18.07
Jaclyn Stelmaszyk (Posnania Poznań) 4-18.07
Katarzyna Wełna (AZS AWF Kraków) 4-18.07
Wiosła krótkie mężczyzn
Fabian Barański (WTW Włocławek) 5-18.07
Mateusz Biskup (RTW Lotto Bydgostia) 5-18.07
Wiktor Chabel (Posnania Poznań) 5-18.07
Dominik Czaja (AZS AWF Warszawa) 5-18.07
Szymon Pośnik (AZS AWF Warszawa) 5-18.07
Adam Wicenciak (KW04 Poznań) 5-18.07
Mirosław Ziętarski (AZS UMK Toruń) 5-18.07
Natan Węgrzycki-Szymczyk (AZS AWF Warszawa) 9-18.07
Sztab szkoleniowy
Przemysław Abrahamczyk - Trener PZTW (4-18.07)
Robert Sycz - Trener PZTW (5-18.07)
Aleksander Wojciechowski - Trener PZTW (5-18.07)
Jarosław Szymczyk - Trener (9-18.07)
Łukasz Ryder - Fizjoterapeuta (5-18.07)
Zgrupowanie w COS OPO Wałcz (6.07-2.08.2020) - powołania
Wiosła długie mężczyzn (grupa M4-)
Marcin Brzeziński (WTW Warszawa) 6.07-2.08
Mikołaj Burda (RTW Lotto Bydgostia) 6.07-2.08
Michał Szpakowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz) 6.07-2.08
Mateusz Wilangowski (Wisła Grudziądz) 6.07-2.08
Wiosła długie mężczyzn (grupa M2-)
Bartosz Modrzyński (BTW Bydgoszcz) 6.07-2.08
Łukasz Posyłajka (AZS Szczecin) 6.07-2.08
Sztab szkoleniowy
Wojciech Jankowski - Trener PZTW (6.07-2.08)
Mariusz Szumański - Trener PZTW (6-28.07)
Rafał Kuczera - Fizjoterapeuta (6.07-2.08)
Maria Szczypaczewska - Lekarz (6-9.07 i 1-2.08)
Małgorzata Stańczyk-Dąbrowska - Lekarz (9-18.07)
Jolanta Chwalbińska - Lekarz (18-30.07)
Zobacz także
Komunikat: wpisowe do regat centralnych
27 mar 2024
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich informuje, że w związku ze stałym problemem z rozliczeniem wpłat za udział w zawodach, w rozpoczynającym się sezonie wioślarskim zmianie ulegają zasady opłaty wpisowego do zawodów centralnych.
Zg...
169. The Gemini Boat Race już 30 marca 2024
26 mar 2024
W sobotę 30 marca 2024 odbędzie się legendarny The Boat Race, czyli wyścig ósemek pomiędzy dwiema prestiżowymi uczelniami - Cambridge i Oxfordem.
Będzie to 169. wyścig mężczyzn i 78. kobiet. Przed rokiem zawodnicy Cambridge wrócili na zw...
Szczecin Gaming Fest: wiosłuj online na torze w Henley!
25 mar 2024
Odkryj nowe wymiary wiosłowania z aplikacją EXR - zaloguj się, lub zarejestruj i ciesz się 14-dniowym darmowym dostępem. Dołącz do wyjątkowego wydarzenia „Row with the Pros: Olympians and Paralympians” na torze Henley.
Wspólne 45-...
Zobacz także
169. The Gemini Boat Race już 30 marca 2024
26 mar 2024
12-14.04 | I Puchar Świata Varese (Włochy) |
13-14.04 | Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów Poznań |
25-28.04 | Europejskie Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich Szeged (Węgry) |