W sobotę w Poznaniu rozpoczęły się dwudniowe Centralne Kontrolne Regaty Jesienne. Zobaczcie wyniki z pierwszego dnia.
Najlepsze osady finałów A w poszczególnych konkurencjach:
1xKJM (jedynka juniorek młodszych)
1. M. Żukowska (MOS Ełk) - 08:40,94
2. O. Gawrysiak (BTW Bydgoszcz) - 08:51,09
3. Z. Krukowska (WTW Warszawa) - 08:53,31
2-MJ/MJM (dwójka bez sternika juniorów)
1. R. L. Drużyński, J. Pszczółkowski (PTW Płock) - 07:13,20
2. T. Lewicki, F. Sobecki (LOTTO Bydgostia) - 07:17,65
3. M. Ratajczak, A. Januszewski (Posnania RBW Poznań) - 07:22,11
1xMJ (jedynka juniorów)
1. C. Litka (AZS AWF Poznań) - 07:12,16
2. K. Domański (WTW Warszawa) - 07:19,47
3. J. Woźniak (KW 1904 Poznań) - 07:20,85
2-KJ/KJM (dwójka bez sterniczki juniorek)
1. A. Paszkowska, J. Weiwer (AZS UMK Toruń) - 08:07,07
2. D. Gałka, Z. Wilangowska (AZS UMK Toruń) - 08:16,04
3. J. Konarska, D. Rękos (AZS UMK Toruń) - 08:17,61
1xMJM (jedynka juniorów młodszych)
1. D. Gałęza (Drakkar Gdańsk) - 07:49,86
2. J. Suszka (Posnania RBW Poznań) - 07:52,35
3. P. J. Śliwiński (WTW Włocławek) - 07:54,49
2-KA/KB (dwójka bez sterniczki kobiet)
1. E. Lefik, P. Żydowiec (UKS Ateny Wałcz) - 07:58,61
2. W. Kowalska, S. Pająk (AZS AWF Kraków) - 08:01,60
3. Z. Szczerba, O. Kania (LOTTO Bydgostia) - 08:05,81
1xKA/KB (jedynka kobiet)
1. W. Kaźmierczak (AZS AWF Gorzów Wlkp.) - 08:10,43
2. M. Partyga (WTW Warszawa) - 08:10,47
3. W. Zmelty (AZS AWF Gorzów Wlkp.) - 08:11,32
2-MA/MB (dwójka bez sternika mężczyzn)
1. A. Woźniak, P. Juszczak (AZS AWF Warszawa/(KZAW) Zawisza Bydgoszcz) - 06:50,14
2. D. Józefowicz, R. Pietrasiak (Posnania RBW Poznań) - 06:55,32
3. P. Wanat, K. Jagodziński (AZS AWF Poznań) - 06:59,65
1xMA/MB (jedynka mężczyzn)
1. A. Wicenciak (KW 1904 Poznań) - 07:14,85
2. P. Płomiński (WTW Warszawa) - 07:17,29
3. J. Domeradzki (PTW Płock) - 07:25,01
1xKL/KBL (jedynka kobiet kategorii lekkiej)
1. K. Pankratiew (LOTTO Bydgostia) - 08:24,41
2. M. Świętek (KW 1904 Poznań (KW 1904 Poznań) - 08:27,79
3. Z. Jasińska (UKS Milenium Wrocław) - 08:30,51
1xKJ (jedynka juniorek)
1. W. Kalinowska (MKS Dwójka Warszawa) - 08:17,23
2. J. Sulik (UKS Ateny Wałcz) - 08:25,98
3. K. Perczak (MOS Ełk) - 08:28,24
1xML/MBL (jedynka mężczyzn kategorii lekkiej)
1. D. Paczkowski (LOTTO Bydgostia) - 07:27,24
2. D. Wachowicz (LOTTO Bydgostia) - 07:27,48
3. J. Bryczek (AZS AWF Gorzów Wlkp.) - 07:35,11
Zobacz także
Komunikat: wpisowe do regat centralnych
27 mar 2024
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich informuje, że w związku ze stałym problemem z rozliczeniem wpłat za udział w zawodach, w rozpoczynającym się sezonie wioślarskim zmianie ulegają zasady opłaty wpisowego do zawodów centralnych.
Zg...
169. The Gemini Boat Race już 30 marca 2024
26 mar 2024
W sobotę 30 marca 2024 odbędzie się legendarny The Boat Race, czyli wyścig ósemek pomiędzy dwiema prestiżowymi uczelniami - Cambridge i Oxfordem.
Będzie to 169. wyścig mężczyzn i 78. kobiet. Przed rokiem zawodnicy Cambridge wrócili na zw...
Szczecin Gaming Fest: wiosłuj online na torze w Henley!
25 mar 2024
Odkryj nowe wymiary wiosłowania z aplikacją EXR - zaloguj się, lub zarejestruj i ciesz się 14-dniowym darmowym dostępem. Dołącz do wyjątkowego wydarzenia „Row with the Pros: Olympians and Paralympians” na torze Henley.
Wspólne 45-...
Zobacz także
169. The Gemini Boat Race już 30 marca 2024
26 mar 2024
12-14.04 | I Puchar Świata Varese (Włochy) |
13-14.04 | Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów Poznań |
25-28.04 | Europejskie Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich Szeged (Węgry) |