Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Patronat Prezydenta RP
Partner medialny
Partner medialny
Polskie Radio Jedynka
Partner medialny
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

Malta

W niedzielę na poznańskiej Malcie młodzi wioślarze rywalizowali w drugim dniu Centralnych Kontrolnych Regat Jesiennych. 

>>>SOBOTNIE WYNIKI<<<

Czołówka finałów A w poszczególnych konkurencjach (w niedzielę obyły się po dwa biegi): 

2-MJ/MJM (dwójka bez sternika juniorów) - F2A
1. R.L. Drużyński, J. Pszczółkowski (PTW Płock) - 07:11,34
2. M. Ratajczak, A. Januszewski (Posnania RBW Poznań) - 07:13,80
3. T. Lewicki, F. Sobiecki (LOTTO Bydgostia) - 07:14,06

2-MJ/MJM (dwójka bez sternika juniorów) - F3A
1. R.L. Drużyński, J. Pszczółkowski (PTW Płock) - 07:13,20
2. T. Lewicki, F. Sobiecki (LOTTO Bydgostia) - 07:20,83
3. M. Ratajczak, A. Januszewski (Posnania RBW Poznań) - 07:22,02

1xMJ (jedynka juniorów) - F2A
1. K. Domański (WTW Warszawa) - 07:21,19
2. J. Woźniak (KW 1904 Poznań) - 07:25,04
3. C. Litka (AZS AWF Poznań) - 07:27,55

1xMJ (jedynka juniorów) - F3A
1. C. Litka (AZS AWF Poznań) - 07:15,62
2. K. Domański (WTW Warszawa) - 07:23,02
3. J. Woźniak (KW 1904 Poznań) - 07:24,73

1xMJM (jedynka juniorów młodszych) - F2A
1. D. Gałęza (Drakkar Gdańsk) - 07:49,46
2. P.J. Śliwiński (WTW Włocławek) - 07:53,25
3. S. Stankiewicz (Drakkar Gdańsk) - 07:53,27

1xMJM (jedynka juniorów młodszych) - F3A
1. D. Gałęza (Drakkar Gdańsk) - 07:43,89
2. P.J. Śliwiński (WTW Włocławek) - 07:54,14
3. J. Bagiński (MOS Ełk) - 07:57,90

1xKJM (jedynka juniorek młodszych) - F2A
1. M. Żukowska (MOS Ełk) - 08:41,08
2. J. Gęsicka (WTW Włocławek) - 08:44,94
3. O. Gawrysiak (BTW Bydgoszcz) - 08:48,16

1xKJM (jedynka juniorek młodszych) - F3A
1. M. Żukowska (MOS Ełk) - 08:47,66
2. O. Gawrysiak (BTW Bydgoszcz) - 08:49,38
3. J. Gęsicka (WTW Włocławek) - 08:54,07

2-KA/KB (dwójka bez sterniczki kobiet) - F2A
1. E. Lefik, P. Żydowiec (UKS Ateny Wałcz) - 07:57,35
2. K. Zawada, C. Delimat (Posnania RBW Poznań) - 08:00,41
3. D. Baranowska, I. Jekel (Zawisza Bydgoszcz/(KBTW) BTW Bydgoszcz) - 08:01,80

2-KA/KB (dwójka bez sterniczki kobiet) - F3A
1. D. Baranowska, I. Jekel (Zawisza Bydgoszcz/(KBTW) BTW Bydgoszcz) - 07:59,39
2. E. Lefik, P. Żydowiec (UKS Ateny Wałcz) - 07:59,60
3. W. Kowalska, S. Pająk (AZS AWF Kraków) - 07:59,78

1xKA/KB (jedynka kobiet) - F2A
1. K. Boruch (AZS AWF Gorzów Wlkp.) - 08:02,03
2. W. Zmelty (AZS AWF Gorzów Wlkp) - 08:07,97
3. M. Partyga (WTW Warszawa) - 08:09,49

1xKA/KB (jedynka kobiet) - F3A
1. M. Partyga (WTW Warszawa) - 08:09,66
2. W. Kaźmierczak (AZS AWF Gorzów Wlkp.) - 08:09,78
3. P. Grzella (BKW Bydgoszcz) - 08:09,89

2-MA/MB (dwójka bez sternika mężczyzn) - F2A
1. A. Woźniak, P. Juszczak (AZS AWF Warszawa/(KZAW) Zawisza Bydgoszcz) - 06:54,08
2. M. Januszewski, D. Glonek (Posnania RBW Poznań) - 06:56,10
3. O. Streich, J. Kaczmarek (AZS UMK Toruń/(KPOS) Posnania RBW Poznań) - 06:57,20

2-MA/MB (dwójka bez sternika mężczyzn) - F3A
1. A. Woźniak, P. Juszczak (AZS AWF Warszawa/(KZAW) Zawisza Bydgoszcz) - 06:49,18
2. P. Wanat, K. Jagodziński (AZS AWF Poznań) - 06:55,82
3. O. Streich, J. Kaczmarek (AZS UMK Toruń/(KPOS) Posnania RBW Poznań) - 06:56,35

1xMA/MB (jedynka mężczyzn) - F2A
1. P. Płomiński (WTW Warszawa) - 07:16,29
2. A. Wicenciak (KW 1904 Poznań) - 07:19,73
3. J. Domeradzki (PTW Płock) - 07:19,75

1xMA/MB (jedynka mężczyzn) - F3A
1. P. Płomiński (WTW Warszawa) - 07:13,39
2. J. Domeradzki (PTW Płock) - 07:19,74
3. K. Kasparek (AZS AWF Kraków) - 07:23,26

1xKL/KBL (jedynka kobiet kategorii lekkiej) - F2A
1. M. Świętek (KW 1904 Poznań) - 08:19,00
2. Z. Jasińska (UKS Milenium Wrocław) - 08:25,69
3. H. Koroś (AZS AWF Gorzów Wlkp.) - 08:29,26

1xKL/KBL (jedynka kobiet kategorii lekkiej) - F3A
1. M. Świętek (KW 1904 Poznań) - 08:16,07
2. Z. Jasińska (UKS Milenium Wrocław) - 08:19,71
3. P. Wydrych (AZS AWF Kraków) - 08:19,77

1xML/MBL (jedynka mężczyzn kategorii lekkiej) - F2A
1. D. Paczkowski (LOTTO Bydgostia) - 07:24,17
2. M. Kulecki (AZS AWF Poznań) - 07:26,50
3. J. Byczek (AZS AWF Gorzów Wlkp.) - 07:28,65

1xML/MBL (jedynka mężczyzn kategorii lekkiej) - F3A
1. D. Wachowicz (LOTTO Bydgostia) - 07:17,91
2. D. Paczkowski (LOTTO Bydgostia) - 07:19,97
3. R. Krzewiński (LOTTO Bydgostia) - 07:27,80

2-KJ/KJM (dwójka bez sterniczki juniorek) - F2A
1. A. Paszkowska, J. Weiwer (AZS UMK Toruń) - 08:00,99
2. J. Konarska, D. Rękas (AZS UMK Toruń) - 08:09,96
3. D. Nolberczak, H. Śmigielska (Posnania RBW Poznań) - 08:13,39

2-KJ/KJM (dwójka bez sterniczki juniorek) - F3A
1. A. Paszkowska, J. Weiwer (AZS UMK Toruń) - 08:04,02
2. D. Nolberczak, H. Śmigielska (Posnania RBW Poznań) - 08:10,47
3. J. Konarska, D. Rękas (AZS UMK Toruń) - 08:19,02

1xKJ (jedynka juniorek) - F2A
1. W. Kalinowska (MKS Dwójka Warszawa) - 08:16,53
2. J. Sulik (UKS Ateny Wałcz) - 08:25,25
3. W. Szopińska (LOTTO Bydgostia) - 08:25,52

1xKJ (jedynka juniorek) - F3A
1. W. Kalinowska (MKS Dwójka Warszawa) - 08:14,35
2. J. Sulik (UKS Ateny Wałcz) - 08:24,36
3. K. Perczak (MOS Ełk) - 08:29,84

>>>KOMPLET WYNIKÓW<<<

Zobacz także

Mikołaj Burda: zawierzyliśmy trenerowi, a on nam
18 lis 2019
W "Gazecie Pomorskiej" ukazał się wywiad z Mikołajem Burdą, tegorocznym mistrzem świata z czwórki  bez sternika. Doświadczony zawodnik opowiedział m.in. o atmosferze w złotej załodze i planach na przyszłość. Czwórka bez sternika p...

Mistrzowie i wicemistrzynie świata wspomogły IV edycję "Wszyscy do Wioseł"
15 lis 2019
W piątek 15 listopada na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego miała miejsce czwarta edycja "Wszyscy do Wioseł". Tym razem wiosłowano, by wesprzeć akcję "Dołóż się do łóżka"! W imprezie wzięli udział nasi re...

85. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego": dwie osady wioślarskie w "20" nominowanych!
15 lis 2019
Ogłoszono dwudziestkę nominowanych na Dziesięciu Najlepszych Sportowców 85. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego". Nominowane zostały m.in. dwie osady wioślarskie – czwórka podwójna kobiet i czwórka bez sternika. Sprawdźcie jak głosować. ...