Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Patronat Prezydenta RP
Partner medialny
Partner medialny
Polskie Radio Jedynka
Partner medialny
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

WALCZ5

Podajemy powołania do kadry wagi otwartej kobiet oraz wagi lekkiej mężczyzn na najbliższe zgrupowanie w COS OPO Wałcz (12.07-1.08.2020).

Kadra wioseł długich mężczyzn od poniedziałku trenuje w Wałczu, natomiast zawodniczki wagi lekkiej i kadra wioseł krótkich mężczyzn od weekendu przebywają w Zakopanem.

Z kolei kadra kobiet i wagi lekkiej mężczyzn najpóźniej zakończyła ostatnie zgrupowanie w Wałczu. Panie wrócą do treningów na wodzie 12 lipca, natomiast panowie z wagi lekkiej trzy dni później.

W lipcu trenują także młodzieżowcy - mężczyźni w Wałczu, a kobiety w Zakopanem.

Zgrupowanie w COS OPO Wałcz (12.07-1.08.2020) - powołania

Waga otwarta kobiet
Katarzyna Boruch (AZS AWF Gorzów Wlkp.) - 12-30.07
Monika Chabel (RTW Lotto Bydgostia) - 12-30.07
Joanna Dittmann (RTW Lotto Bydgostia) - 12-30.07
Izabela Gałek (RTW Lotto Bydgostia) - 12-30.07
Paulina Grzella (BTW Bydgoszcz) - 12-30.07
Agnieszka Kobus-Zawojska (AZS AWF Warszawa) - 12-30.07
Olga Michałkiewicz (AZS AWF Gorzów Wlkp.) - 12-30.07
Maria Sajdak (AZS AWF Kraków) - 12-30.07
Monika Sobieszek (AZS AWF Kraków) - 12-30.07
Marta Wieliczko (Wisła Grudziądz) - 12-30.07
Maria Wierzbowska (RTW Lotto Bydgostia) - 12-30.07
Katarzyna Zillmann (AZS UMK Toruń) - 12-30.07

Waga lekka mężczyzn
Jerzy Kowalski (Gopło Kruszwica) - 15.07-1.08
Artur Mikołajczewski (Gopło Kruszwica) - 15.07-1.08

Sztab szkoleniowy
Michał Kozłowski - Trener PZTW (12-30.07)
Jakub Urban - Trener PZTW (12-30.07)
Piotr Buliński - Trener PZTW (15.07-1.08)
Wojciech Pietraszkiewicz - Fizjoterapeuta (12.07-1.08)

Zgrupowanie w COS OPO Zakopane (4-18.07.2020) - powołania

Waga lekka kobiet
Weronika Deresz (Posnania Poznań) 4-18.07
Jaclyn Stelmaszyk (Posnania Poznań) 4-18.07
Katarzyna Wełna (AZS AWF Kraków) 4-18.07

Wiosła krótkie mężczyzn
Fabian Barański (WTW Włocławek) 5-18.07
Mateusz Biskup (RTW Lotto Bydgostia) 5-18.07
Wiktor Chabel (Posnania Poznań) 5-18.07
Dominik Czaja (AZS AWF Warszawa) 5-18.07
Szymon Pośnik (AZS AWF Warszawa) 5-18.07
Adam Wicenciak (KW04 Poznań) 5-18.07
Mirosław Ziętarski (AZS UMK Toruń) 5-18.07
Natan Węgrzycki-Szymczyk (AZS AWF Warszawa) 9-18.07

Sztab szkoleniowy
Przemysław Abrahamczyk - Trener PZTW (4-18.07)
Robert Sycz - Trener PZTW (5-18.07)
Aleksander Wojciechowski - Trener PZTW (5-18.07)
Jarosław Szymczyk - Trener (9-18.07)
Łukasz Ryder - Fizjoterapeuta (5-18.07)

Zgrupowanie w COS OPO Wałcz (6.07-2.08.2020) - powołania

Wiosła długie mężczyzn (grupa M4-)
Marcin Brzeziński (WTW Warszawa) 6.07-2.08
Mikołaj Burda (RTW Lotto Bydgostia) 6.07-2.08
Michał Szpakowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz) 6.07-2.08
Mateusz Wilangowski (Wisła Grudziądz) 6.07-2.08

Wiosła długie mężczyzn (grupa M2-)
Bartosz Modrzyński (BTW Bydgoszcz) 6.07-2.08
Łukasz Posyłajka (AZS Szczecin) 6.07-2.08

Sztab szkoleniowy
Wojciech Jankowski - Trener PZTW (6.07-2.08)
Mariusz Szumański - Trener PZTW (6-28.07)
Rafał Kuczera - Fizjoterapeuta (6.07-2.08)
Maria Szczypaczewska - Lekarz (6-9.07 i 1-2.08)
Małgorzata Stańczyk-Dąbrowska - Lekarz (9-18.07)
Jolanta Chwalbińska - Lekarz (18-30.07)

Zobacz także

Jest ostateczna decyzja w sprawie Mistrzostw Europy Seniorów w Poznaniu!
11 sie 2020
Mistrzostwa Europy Seniorów w Poznaniu, które zostały przełożone z czerwca na październik, odbędą się w tym terminie – poinformowano na briefingu w Poznaniu, w którym udział wziął m.in. Ryszard Stadniuk, prezes Polskiego Związku Towar...

Cztery lata od złota i brązu igrzysk w Rio de Janeiro [wideo na TVPSPORT.PL]
11 sie 2020
11 sierpnia 2016 roku na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro miały miejsce finały w konkurencjach wioślarskich. Polska wywalczyła dwa medale - złoto i brąz. Przeżyjmy to jeszcze raz dzięki TVP Sport, naszemu patronowi medialnemu.  ...

Medalowe polskie wiosła na mistrzostwach świata: srebro i brąz w Mediolanie (2003)
08 sie 2020
W naszym cyklu "Medalowe polskie wiosła na mistrzostwach świata" czas na 2003 rok i regaty w Mediolanie. Trzecie srebro z rzędu wywalczyli Robert Sycz i Tomasz Kucharski w dwójkach podwójnych wagi lekkiej mężczyzn, a brąz zawisł na szyjach A...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

13-16.08Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
(ENEA Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych)
Kruszwica
27-29.08Akademickie Mistrzostwa Świata
Zagrzeb (Chorwacja)
4-6.09ENEA Mistrzostwa Polski Juniorów
Poznań

13-16.08
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
(ENEA Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych)
Kruszwica
27-29.08
Akademickie Mistrzostwa Świata
Zagrzeb (Chorwacja)
4-6.09
ENEA Mistrzostwa Polski Juniorów
Poznań

Zobacz wszystkie zawody