Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Patronat Prezydenta RP
Partner medialny
Partner
Ministerstwo Sportu MarlinX
Partner
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

pztw logo

Komunikt Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich w sprawie Centralnych Regat Jesiennych. 

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich pomimo panującej pandemii COVID-19 chciałby rozegrać Centralne Kontrolne Regaty Jesienne, głównie ze względu na potrzebę wyłonienia kandydatów na jesienno-zimowe centralne akcje szkoleniowe w grupie juniorów i młodzieżowej.

Zdajemy sobie sprawę z pewnego zagrożenia dla zdrowia wynikającego z uczestnictwa w regatach, dlatego apelujemy do klubów o zgłaszanie jedynie najlepszych swoich zawodniczek i zawodników, mających realne szanse na walkę o miejsce w reprezentacjach wyżej wymienionych grup wiekowych.

Jednocześnie informujemy, że zawieszony został obowiązek startu dla wszystkich wymienionych w pkt. 4.1 regulaminu regat.

Ze względów bezpieczeństwa uczestników odwołane zostało także przed tymi regatami zebranie delegatów, a losowanie biegów dokonane zostanie w systemie online.

Należy również podkreślić, że w przypadku zmiany zasad bezpieczeństwa sanitarnego wprowadzonych przez władze państwowe lub wojewódzkie zawody mogą zostać odwołane !!!

Zobacz także

European Rowing Coastal Challenge: świetna postawa Macieja Zawojskiego w sprincie i... przerwane zawody
24 paz 2020
Maciej Zawojski z najlepszym czasem wszedł do ćwierćfinału sprintu European Rowing Coastal Challenge. Cała rywalizacja w sprincie miała rozegrać się w sobotę, ale z powodu warunków panujących na morzu zawody przerwano. Dokończenie w niedz...

Udany debiut Macieja Zawojskiego w European Rowing Coastal Challenge
23 paz 2020
W piątek rozpoczęły się regaty European Rowing Coastal Challenge. Reprezentant Polski Maciej Zawojski zajął drugie miejsce w przedbiegu na dystansie endurance (ok. 4 km) i wystąpi w niedzielnym finale! Dla Macieja Zawojskiego to pierwsza przy...

Medalowe polskie wiosła na mistrzostwach świata: dwa złote medale w Monachium (2007)
22 paz 2020
Wracamy z cyklem "Medalowe polskie wiosła na mistrzostwach świata". Docieramy do 2007 roku i imprezy w Monachium, gdzie dwie polskie osady sięgnęły po złote medale – czwórka podwójna mężczyzn i dwójka ze sternikiem. >>>PRZECZYT...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

24-25.10Centralne Kontrolne Regaty Jesienne
Poznań
20-21.11Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego na ergometrze
Kalisz

24-25.10
Centralne Kontrolne Regaty Jesienne
Poznań
20-21.11
Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego na ergometrze
Kalisz

Zobacz wszystkie zawody