Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Patronat Prezydenta RP
Partner medialny
Partner
Ministerstwo Sportu MarlinX
Partner
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

pztw logo

Komunikt Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich w sprawie Centralnych Regat Jesiennych. 

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich pomimo panującej pandemii COVID-19 chciałby rozegrać Centralne Kontrolne Regaty Jesienne, głównie ze względu na potrzebę wyłonienia kandydatów na jesienno-zimowe centralne akcje szkoleniowe w grupie juniorów i młodzieżowej.

Zdajemy sobie sprawę z pewnego zagrożenia dla zdrowia wynikającego z uczestnictwa w regatach, dlatego apelujemy do klubów o zgłaszanie jedynie najlepszych swoich zawodniczek i zawodników, mających realne szanse na walkę o miejsce w reprezentacjach wyżej wymienionych grup wiekowych.

Jednocześnie informujemy, że zawieszony został obowiązek startu dla wszystkich wymienionych w pkt. 4.1 regulaminu regat.

Ze względów bezpieczeństwa uczestników odwołane zostało także przed tymi regatami zebranie delegatów, a losowanie biegów dokonane zostanie w systemie online.

Należy również podkreślić, że w przypadku zmiany zasad bezpieczeństwa sanitarnego wprowadzonych przez władze państwowe lub wojewódzkie zawody mogą zostać odwołane !!!

Zobacz także

Powołania kadry juniorów na zgrupowanie w COS OPO Wałcz (9-20.05)
09 maj 2021
W niedzielę 9 maja rozpoczęło się zgrupowanie kadry narodowej juniorek i juniorów w COS OPO Wałcz, które potrwa do 20 maja. Przedstawiamy powołanych. Powołania na zgrupowanie juniorów w COS OPO Wałcz (9-20.05.2021) Barańska Aleksandra (...

Akademickie Mistrzostwa Polski w ergometrze wioślarskim: medaliści
07 maj 2021
7 maja na terenie Centrum Sportu i Rekreacji UW odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w ergometrze wioślarskim. Rozdano cztery komplety medali. Uczestnicy byli podzieleni na dwie kategorie wagowe: lekką i otwartą wśród kobiet i mężczyzn...

Moc energii podczas Akademickich Mistrzostw Polski w ergometrze
06 maj 2021
Kto okaże się być prawdziwą maszyną do wiosłowania? Tego dowiemy się już 7 maja podczas Akademickich Mistrzostw Polski w ergometrze. Zawody odbędą się Warszawie, a weźmie w nich udział ponad 460 studentów i studentek z 50 uczelni. Po r...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

14-16.05Akademickie Mistrzostwa Polski
Bydgoszcz
15.05Maraton Wioślarski Toruń Bydgoszcz
Toruń/Bydgoszcz
15-17.05Finałowe Regaty Kwalifikacyjne do IO
Lucerna (Szwajcaria)

14-16.05
Akademickie Mistrzostwa Polski
Bydgoszcz
15.05
Maraton Wioślarski Toruń Bydgoszcz
Toruń/Bydgoszcz
15-17.05
Finałowe Regaty Kwalifikacyjne do IO
Lucerna (Szwajcaria)

Zobacz wszystkie zawody