Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Patronat Prezydenta RP
Partner medialny
Partner
Ministerstwo Sportu MarlinX
Partner
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

MME grupowe

Juniorzy i młodzieżowcy w pierwszej połowie grudnia przebywają na zgrupowaniu w Zakopanem, gdzie trenują pod okiem trenerów. Przedstawiamy listę powołanych.

Kadra młodzieżowców (COS-OPO Zakopane)

Grupa kobiet 2-12.12
Duda Katarzyna (AZS Szczecin) 2-12.12
Jekel Inga (BTW Bydgoszcz) 2-12.12
Kalinowska Wiktoria (SMS/Posnania Poznań) 2-12.12
Kania Oliwia (RTW Lotto Bydgostia) 2-12.12
Kaźmierczak Weronika (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 2-12.12
Lesner Zuzana (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 2-12.12
Ludwiczak Weronika (KTW Kalisz) 2-12.12
Pawlak Izabela (AZS AWFiS Gdańsk) 2-12.12
Potrzuska Anna (AZS AWFiS Gdańsk) 2-12.12
Strybel Małgorzata (RTW Lotto Bydgostia) 2-12.12

Grupa mężczyzn 4-13.12
Bujnowski Adam (Drakkar Gdańsk) 4-13.12
Byczek Jakub (AZS Szczecin) 4-13.12
Domański Konrad (WTW Warszawa) 4-13.12
Frąckowiak Jakub (Posnania Poznań) 4-13.12
Jackowiak Emil (Posnania Poznań) 4-13.12
Kasparek Krzysztof (Posnania Poznań) 4-13.12
Kasztelan Łukasz (Posnania Poznań) 4-13.12
Kliber Borys (Posnania Poznań) 4-13.12
Kościuk Julian (Posnania Poznań) 4-13.12
Kulecki Michał (AZS AWF Poznań) 4-13.12
Litka Cezary (SMS/AZS AWF Poznań) 4-13.12
Skarżyński Gustaw (MKS Dwójka Warszawa) 4-13.12
Stefaniak Jakub (RTW Lotto Bydgostia) 4-13.12
Szewczyk Kajetan (RTW Lotto Bydgostia) 4-13.12
Szwarc Wojciech (Posnania Poznań) 4-13.12

Kadra juniorów (2-12.12.2020 COS OPO Zakopane)

Bielaszewska Zuzanna (LOTTO Bydgostia)
Chrościelewski Dawid (MOS Ełk)
Dorenda Aleks (AZS Szczecin)
Gałęza Daniel (Drakkar Gdańsk)
Gęsicka Julia (WTW Włocławek)
Jędrzejczak Filip (AZS AWF Poznań)
Józefowicz Paulina (WIR Iława)
Khlibenko Anna (UKS Szóstka)
Kierzek Krystian (LOTTO Bydgostia)
Kłodziński Maciej (AZS Szczecin)
Konarska Julia (AZS UMK Toruń)
Krukowska Zofia (AZS AWF Poznań)
Kulka Mikołaj (Drakkar Gdańsk)
Lewicki Tomasz (LOTTO Bydgostia)
Madaj Zuzanna (LOTTO Bydgostia)
Malicka Natasha (LOTTO Bydgostia)
Rańda Michał (AZS Wratislavia)
Rękas Dominika (AZS UMK Toruń)
Seroka Dawid (MOS Ełk)
Sobecki Fryderyk (LOTTO Bydgostia)
Stefaniak Gabriela (Posnania RBW Poznań)
Sulik Julia (UKS Ateny Wałcz)
Synowiec Michał (MOS Ełk)
Woźniak Jakub (KW 1904 Poznań)
Żukowska Maria (MOS Ełk)

Sztab
Jankowiak Artur - Trener PZTW
Bykowski Tomasz - Trener
Bełka-Siemion Aneta - Trener
Dymecki Mateusz - Trener
Wiśniewski Szymon - Trener

Kadra juniorów z programu "Szkolenie zawodniczek i zawodników posiadających predyspozycje do
uprawiania dyscypliny wioślarstwo" (2-12.12.2020 COS OPO Zakopane)

Borys Julia (AZS UW Warszawa)
Dudek Maksym (Polonia Poznań)
Facon Julia (WTW Warszawa)
Hoffman Grzegorz (KW04 Poznań)
Michalak Natalia (RTW LOTTO Bydgostia)
Patalas Mikołaj (RTW LOTTO Bydgostia)
Pyczot Mateusz (WTW Warszawa)
Sagan Aleksandra (Wir Iława)
Twarowski Kacper (BTW Bydgoszcz)
Warachewicz Aleksandra (Szóstka Gdańsk)

Sztab
Jankowiak Elżbieta - Trener
Jeżewski Michał - Trener
Pszczółkowski Patryk - Trener

Kadra z programu "Mały wielki Polak – Nadzieje Olimpijskie" (2-12.12.2020, Ośrodek "FIAN", Zakopane)
Barańska Aleksandra (AZS UMK Toruń) 4-12.12
Błach Wiktor (AZS Szczecin)
Boczkowska Ada (Drakkar Gdańsk)
Premicz Mateusz (AZS Szczecin)
Syposz Dominik (Pegaz Wrocław)
Syrytczyk Wiktoria (Drakkar Gdańsk)
Wyrzykowska Nikola (AZS UMK Toruń) 4-12.12

Sztab
Wójcik-Pietruszka Iwona - Trener

Zobacz także

Tokio 2020: wioślarki z czwórki podwójnej wicemistrzyniami olimpijskimi!
28 lip 2021
Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann zdobyły srebrny medal igrzysk olimpijskich w Tokio w czwórkach podwójnych kobiet! Nasza czwórka podwójna kobiet na starcie nieco została, ale później sukcesywnie od...

Plan startów Polaków (środa, 28 lipca)
27 lip 2021
W środę na igrzyskach w Tokio zaprezentują się wszystkie nasze osady olimpijskie. Cztery z nich powalczą o medale! Na początku czwórka bez sternika, która nieoczekiwanie nie weszła do finału A, wystąpi w finale B. Mateusz Wilangowski, Mik...

Maciej Karczewski: zgadzam się z decyzją o przesunięciu regat olimpijskich
27 lip 2021
Zdaniem sędziego wioślarskiego i członka Zarządu PZTW Macieja Karczewskiego, decyzja o przełożeniu części finałów wioślarskich na igrzyskach w Tokio z wtorku na środę była słuszna. – Wszyscy chcą uniknąć relokacji miejsc w finała...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

23-30.07Igrzyska Olimpijskie w wioślarstwie
Tokio (Japonia)
31.07-1.08ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski,
ENEA Mistrzostwa Polski Młodzików
Poznań
6-8.08Coupe de la Jeunesse
Linz (Austria)

23-30.07
Igrzyska Olimpijskie w wioślarstwie
Tokio (Japonia)
31.07-1.08
ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski,
ENEA Mistrzostwa Polski Młodzików
Poznań
6-8.08
Coupe de la Jeunesse
Linz (Austria)

Zobacz wszystkie zawody