Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Patronat Prezydenta RP
Partner medialny
Partner
Ministerstwo Sportu MarlinX
Partner
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

SWIETA LAGO

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Enea S.A., sponsor generalny Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich, zadbał o to, żeby nasi reprezentanci, którzy są na kwarantannie w Lago Azul w Portugalii, czuli się jak najlepiej w tym okresie.

20 osób musiało zostać na Święta Bożego Narodzenia w hotelu w Lago Azul (19 z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa oraz jedna, która miała objawy przeziębienia). Podczas kolacji w Wigilię Bożego Narodzenia nasz Sponsor - przy wsparciu i realizacji PZTW - obdarował wszystkich upominkami pod choinkę, by choć odrobinę osłodzić im czas rozłąki z najbliższymi i ojczyzną.

W koszu z podarunkami zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego znaleźli m.in. kody do korzystania ze Spotify, najbardziej popularnego serwisu do słuchania muzyki, podcastów czy audiobooków.

Firma Enea po raz kolejny udowodniła, że jest z nami nie tylko w chwilach sukcesów sportowych, ale również nie zapomina o wioślarzach w trudnych momentach. Bardzo dziękujemy za wsparcie!

Nasi wioślarze dziękują także mamie jednego z naszych zawodników, która przysłała paczkę z opłatkiem i przepysznym barszczem! 

fot. K. Wełna, M. Chabel

SWIETA LAGO2

SWIETA LAGO3'SWIETA LAGO4

SWIETA LAGO5

SWIETA LAGO 6

Zobacz także

Run & Row 2021: trzecia edycja za nami
26 wrz 2021
W niedzielę 26 września w Toruniu odbył się Run & Row - trzecia edycja najcięższych zawodów wioślarskich w Polsce. Wystąpiło 10 drużyn. Zawody mają morderczą formułę: bieg z łodziami wioślarskimi (3 km), wiosłowanie (6 km), pon...

2021 WORLD ROWING BEACH SPRINT FINALS: Zawojscy bez medali
26 wrz 2021
Niestety nie udało się zdobyć medali naszym zawodnikom podczas 2021 World Rowing Beach Sprint Finals. Agnieszka Kobus-Zawojska w rywalizacji jedynek odpadała w ćwierćfinale, a Maciej Zawojski w trzeciej rundzie. >>>TRANSMISJĘ MOŻNA ...

Baltic Cup 2021: złoto, dwa srebra i brąz w niedzielę
26 wrz 2021
W niedzielę w litewskich Trokach odbył się drugi dzień Baltic Cup, w którym wystąpiły cztery polskie osady. W sobotę wszystkie nasze załogi wywalczyły srebrne medale. Z kolei w niedzielę złoto zdobyła czwórka podwójna mężczyzn (Maks...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

2.10Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików w wioślarstwie
Poznań
3.10Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Wioślarstwie
Poznań
9-10.10Mistrzostwa Europy Juniorów

Monachium (Niemcy)

2.10
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików w wioślarstwie
Poznań
3.10
Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Wioślarstwie
Poznań
9-10.10
Mistrzostwa Europy Juniorów

Monachium (Niemcy)

Zobacz wszystkie zawody