Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Partner
Partner medialny
Filippi
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Medyczny
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

DSC 1275

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołuje niżej wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe młodzieżowej kadry narodowej, które odbędzie się w dniach 8-16.08.2022 w COS-OPO Zakopane.

Grupa kobiet (8-16.08)
Chrzanowska Paulina (RTW Lotto Bydgostia)
Duda Katarzyna Bydgoszcz (AZS Szczecin)
Jankowska Martyna (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Ludwiczak Weronika (KTW Kalisz)
Potrzuska Anna (AZS AWFiS Gdańsk)
Pawlak Izabela (AZS AWFiS Gdańsk)
Streng Barbara (BTW Bydgoszcz)
Strybel Małgorzata (RTW Lotto Bydgostia)

Grupa wagi lekkiej kobiet
Kalinowska Wiktoria (AZS AWF Warszawa) 8-16.08
Sobocińska Jessika (Posnania Poznań) 8-12.06

Grupa mężczyzn (9-16.08)
Bartkowski Bartosz (AZS AWFiS Gdańsk)
Byczek Jakub (AZS Szczecin)
Domański Konrad (WTW Warszawa)
Glonek Dominik (Posnania Poznań)
Jackowiak Emilian (Posnania Poznań)
Januszewski Mikołaj (Posnania Poznań)
Józefowicz Damian (Posnania Poznań)
Kaczmarek Jerzy (Posnania Poznań)
Karwecki Jakub (RTW Lotto Bydgostia)
Kasparek Krzysztof (Posnania Poznań)
Kujda Ziven (AZS AWF Warszawa)
Kulka Mikołaj (Drakkar Gdańsk)
Lewicki Tomasz (RTW Lotto Bydgostia)
Litka Cezary (AZS AWF Poznań)
Sopoński Bartłomiej (BTW Bydgoszcz)
Streich Oskar (AZS UMK Toruń)
Tomiak Szymon (Posnania Poznań)
Wanat Przemysław (AZS AWF Poznań)
Wojtalak Patryk (Posnania Poznań)
Woźniak Jakub (KW 04 Poznań)

Sztab
Badziągowski Marcin - Trener (8-16.08)
Konecki Przemysław - Trener (9-16.08)
Kurek Maciej - Trener (9-16.08)
Szumański Mariusz - Trener PZTW (9-16.08)
Cichocki Jakub - Fizjoterapeuta (8-16.08)

Zobacz także

Enea Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików: medaliści [wyniki]
08 sie 2022
W miniony weekend (6-7 sierpnia) na poznańskiej Malcie odbyły się Enea Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom i serdecznie gratulujemy medalistom. W klasyfikacji młodzików...

Puchar Młodzieży "Coupe de la Jeunesse": złoto, srebro i brąz Polaków w niedzielę
07 sie 2022
W niedzielę w hiszpańskim Ourense rozegrany został drugi dzień Pucharu Młodzieży "Coupe de la Jeunesse". Polskie osady spisały się jeszcze lepiej niż w sobotę. Tym razem zdobyły trzy medale - złoto, srebro i brąz. >>>PRZECZYTAJ...

Puchar Młodzieży "Coupe de la Jeunesse": dwa medale dla Polski w sobotę
06 sie 2022
Pierwszego dnia Pucharu Młodzieży "Coupe de la Jeunesse", który w tym roku rozgrywany jest w hiszpańskim Ourense medale wywalczyły dwie polskie osady - po złoto sięgnęła czwórka podwójna juniorek, a po brąz dwójka bez sterniczki juniorek...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

12-14.08Mistrzostwa Europy Seniorów
Monachium (Niemcy)
3-4.09Młodzieżowe Mistrzostwa Europy
Hazewinkel (Belgia)
10-11.09XIV Mistrzostwa Polski w Sprincie
XXXIX Memoriał Juliusza Kawieckiego
Płock

12-14.08
Mistrzostwa Europy Seniorów
Monachium (Niemcy)
3-4.09
Młodzieżowe Mistrzostwa Europy
Hazewinkel (Belgia)
10-11.09
XIV Mistrzostwa Polski w Sprincie
XXXIX Memoriał Juliusza Kawieckiego
Płock

Zobacz wszystkie zawody