Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Partner
Partner medialny
Filippi
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Medyczny
COS
Partner
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

KOBI
Agnieszka Kobus-Zawojska była jedną z 13 kandydatów do Komisji Zawodniczej Stowarzyszenia Europejskich Komitetów Olimpijskich (EOC). Dwukrotna medalistka olimpijska w wioślarstwie była czwarta w głosowaniu.

W skład komisji weszło czworo zawodników - troje z dyscyplin letnich i jedna z zimowych. Agnieszka Kobus-Zawojska była czwarta spośród zawodników z dyscyplin letnich. Polka uzyskała 12 głosów.

W skład Komisji Zawodniczej EOC weszli: Zora Arunovic, Aleksandra Miskovska i Ronald Raube ze sportów letnich oraz Johanna Taliharm ze sportów zimowych. 

WYNIKI EOC

Agnieszka Kobus-Zawojska od tego roku wchodzi w skład Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego z ramienia Komisji Zawodniczej. 

Kobus-Zawojska to wicemistrzyni olimpijska w wioślarskiej czwórce podwójnej z Tokio (2021) oraz brązowa medalistka w tej osadzie z Rio de Janeiro (2016). Ma także trzy medale mistrzostw świata, w tym złoty wywalczone z koleżankami w Płowdiw w 2018 roku.

fot. Facebook/Agnieszka Kobus-Zawojska 

Zobacz także

Skład na mistrzostwa Europy i kwalifikacje olimpijskie w Szeged (25-28.04.2024)
15 kwi 2024
Zarząd Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich zatwierdził skład na mistrzostwa Europy oraz europejskie kwalifikacje do igrzysk olimpijskich, które odbędą się w dniach 25-28 kwietnia 2024 roku w Szeged na Węgrzech.  O przepustkę ol...

PRZEKAŻ 1,5 PROCENT PODATKU NA FUNDACJĘ ROZWOJU WIOŚLARSTWA POLSKIEGO
15 kwi 2024
Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na Fundację Rozwoju Wioślarstwa Polskiego, która nosi status Organizacji Pożytku Publicznego. Przekazanie 1,5% podatku możliwe jest poprzez wpisanie numeru KRS w zeznaniu rocznym składanym do Urzędu Skar...

Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów: wyniki
14 kwi 2024
W weekend 13-14 kwietnia na torze regatowym Malta w Poznaniu odbyły się Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów.  >>>WSZYSTKIE WYNIKI ZNAJDZIECIE TUTAJ - KLIKNIJ!<<<  Wioślarki i wioślarze podczas zawo...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

25-28.04Europejskie Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich
Szeged (Węgry)
25-28.04Mistrzostwa Europy Seniorów
Szeged (Węgry)
4-5.05Regaty Międzynarodowe Juniorów
Monachium (Niemcy)

25-28.04
Europejskie Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich
Szeged (Węgry)
25-28.04
Mistrzostwa Europy Seniorów
Szeged (Węgry)
4-5.05
Regaty Międzynarodowe Juniorów
Monachium (Niemcy)

Zobacz wszystkie zawody