Polski Związek
Towarzystw Wioślarskich
Sponsor Generalny
Partner
Partner medialny
Filippi
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Techniczny
MarlinX
Partner Medyczny
COS
Partner
100 lat PZTW Facebook Twitter Instagram Youtube
100 lat PZTW

juniorzy szczyrk 2024
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołał niżej wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej juniorów oraz zgrupowanie szkoleniowe z programu "Adept Wioślarstwa", które odbywają się w dniach 3-17.02.2024 r. w Ośrodku COS-OPO Szczyrk. 

Powołania kadry narodowej juniorów

Bajerska Joanna (KTW Kalisz/SMS Toruń)

Bala Weronika (UKS Milenium Wrocław)

Barański Błażek (WTW Włocławek)

Biegniewski Jakub (AZS UMK Toruń/SMS Toruń)

Bielawski Daniel (MKS Dwójka Warszawa)

Bulińska Celina (UKS Szóstka Gdańsk)

Chabowski Kamil (RTW Bydgostia Bydgostia)

Czaja Zuzanna (UKS 93 Kraków)

Ćwiklińska Julia (RTW Bydgostia Bydgostia)

Głód Barbara (UKS Milenium Wrocław)

Graczkowska Julia (AZS UMK Toruń/SMS Toruń)

Grygiel Maria (KS Posnania RBW Poznań)

Jabłońska Patrycja (AZS AWF Poznań)

Kalinowski Wojciech (Polonia Poznań) 

Kasprzak Lena (KS Posnania RBW Poznań)

Konopka Tymon (AZS AWFiS Gdańsk) 

Kowalski Mikołaj (AZS UMK Toruń/SMS Toruń)

Królikiewicz Zuzanna (AZS UMK Toruń)

Maćkowiak Filip (KS Posnania RBW Poznań) 

Matulewicz Remigiusz (Zawisza Bydgoszcz)

Miazgowska Aleksandra (AZS UMK Toruń/SMS Toruń)

Mikołajczak Paweł (KW 04 Poznań)

Mikulski Mateusz (RTW Bydgostia Bydgostia)

Mitura Marta (Drakkar Gdańsk)

Narożny Aleks (KS Posnania RBW Poznań/SMS Poznań)

Olszewski Jakub (UKS Puma Ostróda)

Pietrzak Zofia (PTW Płock/SMS Płock)

Przedmojska Zofia (AZS UMK Toruń/SMS Toruń)

Rybak Maja (KS Posnania RBW Poznań) 

Sobieszek Wiktor (PTW Płock/SMS Płock)

Solarska Anna (KS Posnania RBW Poznań / SMS Poznań)

Stalkowska Hanna (AZS UMK Toruń/SMS Toruń)

Syposz Dominik (Pegaz Wrocław)

Syrytczyk Wiktoria (Drakkar Gdańsk)

Szarmach Weronika (UKS Szóstka Gdańsk)

Tworek Kacper (RTW Bydgostia Bydgostia)

Wojciechowski Mateusz (Posnania Poznań/SMS Poznań)

Zieliński Adam (RTW Bydgostia Bydgostia)

Sztab 

Jankowiak Artur - Trener PZTW 

Baranowski Miłosz - Trener 

Bielaszewski Jarosław - Trener 

Nieradka Łukasz - Trener 

Pszczółkowski Patryk - Trener 

Stelmaszewski Przemysław - Trener 

Wiśniewski Szymon - Trener 

Chwalbińska Jolanta - Lekarz 

Wojewódzka Adrianna - Fizjoterapeuta 

Powołania na zgrupowanie z programu "Adept Wioślarstwa"

Belt Paweł (Gopło Kruszwica)

Buczkowska Julia (AZS UMK Toruń)

Chodulska Natalia (WTW Włocławek)

Dolna Daria (PTW Płock)

Dworak Maciej (AZS AWF Kraków)

Fryc Oskar (Wir Iława)

Frykowska Lena (KS Posnania RBW Poznań)

Galicz Zuzanna (AZS UMK Toruń)

Polasik Zuzanna (BKW Bydgoszcz)

Połączarz Aleksander (AZS AWF Poznań) 

Sybila Marek KS Posnania (RBW Poznań) 

Szkudlarczyk Marcelina (KW 04 Poznań) 

Szymczyk Patryk (AZS UMK Toruń) 

Uniszkiewicz Natalia (RTW Bydgostia Bydgoszcz) 

Zapałowski Alan (AZS UMK Toruń) 

Żmich Antoni (BTW Bydgoszcz)

Sztab 

Jankowiak Elżbieta - Trener  

Kozaka Antoni - Trener

fot. Facebook/COS OPO Szczyrk

Zobacz także

Zgrupowanie młodzieżowców w Lago Azul (25.02-14.03.2024)
26 lut 2024
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołał niżej wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe młodzieżowej kadry narodowej, które odbędzie się w dniach 25.02-14.03.2024 w Lago Azul (Portugalia). Powołania: Janik Paweł (RTW Bydgostia ...

VI Długodystansowe Mistrzostwa Masters w Wioślarstwie Halowym: wyniki
26 lut 2024
VI Długodystansowe Mistrzostwa Masters w Wioślarstwie Halowym zgromadziły na starcie 48 miłośników wioślarstwa - 14 pań i 34 panów, co jest rekordem frekwencji.  Na regatach pojawili się wioślarze z Bydgoszczy, Torunia, Poznania, War...

Złoto, srebro i brąz! Hat-trick reprezentantów Polski na MŚ na ergometrze wioślarskim
24 lut 2024
Martyna Radosz została mistrzynią, Michał Szpakowski wicemistrzem, a Jerzy Kowalski brązowym medalistą mistrzostw świata na ergometrze wioślarskim.  Mistrzostwa świata na ergometrze odbywają się w Pradze, ale uczestnicy mogli też bra...

 

Nadchodzące zawody
(kalendarz)

12-14.04I Puchar Świata
Varese (Włochy)
13-14.04Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów
Poznań
25-28.04Europejskie Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich
Szeged (Węgry)

12-14.04
I Puchar Świata
Varese (Włochy)
13-14.04
Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów
Poznań
25-28.04
Europejskie Regaty Kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich
Szeged (Węgry)

Zobacz wszystkie zawody