Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołuje niżej wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej seniorów, które odbędzie się w dniach 2-14.04.2024 w COS-OPO Wałcz.
Powołania
Waga lekka kobiet
Jasińska Zuzanna (Pegaz Wrocław) 2-12.04
Kalinowska Wiktoria (AZS AWF Warszawa) 2-12.04
Radosz Martyna RTW (Bydgostia Bydgoszcz) 2-12.04
Sobocińska Jessika (KS Posnania RBW Poznań) 2-12.04
Wełna Katarzyna (AZS AWF Kraków) 2-12.04
Wiosła krótkie kobiet
Baranowska Dominika (BKW Bydgoszcz) 3-12.04
Chrzanowska Paulina (RTW Bydgostia Bydgoszcz) 3-12.04
Jęchorek Barbara (KS Posnania RBW Poznań) 3-12.04
Khlibenko Anna (AZS AWFiS Gdańsk) 3-12.04
Stefaniak Gabriela (AZS AWFiS Gdańsk) 3-12.04
Wieliczko Marta (Wisła Grudziądz) 3-12.04
Wiosła długie kobiet
Gałka Dominika (AZS UMK Toruń) 3-12.04
Hakobyan Julia (AZS UMK Toruń) 3-12.04
Jankowska Martyna (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 2-12.04
Kaźmierczak Weronika (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 2-12.04
Lesner Zuzanna (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 2-12.04
Ludwiczak Weronika (RTW Bydgostia Bydgoszcz) 2-12.04
Potrzuska Anna (AZS AWFiS Gdańsk) 2-12.04
Zmelty Wioletta (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 2-12.04
Waga lekka mężczyzn
Byczek Jakub (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 2-12.04
Gałęza Daniel (Drakkar Gdańsk) 2-12.04
Kowalski Jerzy (Gopło Kruszwica) 2-12.04
Wiosła krótkie mężczyzn
Barański Fabian (WTW Włocławek) 3-14.04 (kolejna akcja 14-20.04 w Wałczu)
Biskup Mateusz (RTW Bydgostia Bydgoszcz) 3-14.04 (kolejna akcja 14-20.04 w Wałczu)
Czaja Dominik (AZS AWF Warszawa) 3-14.04 (kolejna akcja 14-20.04 w Wałczu)
Domański Konrad (WTW Warszawa) 3-12.04
Kasparek Krzysztof (KS Posnania RBW Poznań) 3-12.04
Płomiński Piotr (WTW Warszawa) 3-12.04
Rańda Michał (AZS Wratislavia) 3-12.04
Woźniak Jakub (KW04 Poznań) 3-12.04
Ziętarski Mirosław (AZS UMK Toruń) 3-14.04 (kolejna akcja 14-20.04 w Wałczu)
Wiosła długie mężczyzn
Bartkowski Bartosz (Wisła Grudziądz) 2-12.04
Burda Mikołaj (RTW Bydgostia Bydgoszcz) 2-12.04
Jackowiak Emilian (KS Posnania RBW Poznań) 2-12.04
Lewicki Tomasz (RTW Bydgostia Bydgoszcz) 2-12.04
Socha Bartłomiej (WTW Warszawa) 2-12.04
Streich Oskar (AZS UMK Toruń) 2-12.04
Szpakowski Michał (KS Posnania RBW Poznań) 2-12.04
Tomiak Szymon (KS Posnania RBW Poznań 2-12.04
Wilangowski Mateusz Wisła Grudziądz 2-12.04
Wojtalak Patryk KS Posnania RBW Poznań 2-12.04
Sztab
Dziekoński Rafał - Trener (3-12.04)
Gutorski Wojciech - Trener (2-12.04)
Jankowski Wojciech - Trener (2-12.04)
Kurek Maciej - Trener (2-12.04)
Konecki Przemysław - Trener (3-12.04)
Pawłowski Łukasz - Trener (2-12.04)
Sycz Robert - Trener (2-12.04)
Wojciechowski Aleksander - Trener (3-14.04) (kolejna akcja 14-20.04 w Wałczu)
Bojsa Patryk - Fizjoterapeuta (3-14.04) (kolejna akcja 14-20.04 w Wałczu)
Kuczera Rafał - Fizjoterapeuta (2-12.04)
Ryder Łukasz - Fizjoterapeuta (2-12.04)
Wdowiński Paweł - Fizjoterapeuta (2-12.04)
Wolff Maria - Lekarz (5-7.04)
Jurga Paulina - Psycholog (10-11.04)
Zobacz także
Czwórka podwójna mężczyzn awansowała do finału olimpijskiego
27 lip 2024
Dominik Czaja, Mateusz Biskup, Mirosław Ziętarski i Fabian Barański zajęli drugie miejsce w przedbiegu i awansowali do finału olimpijskiego, który odbędzie się w środę 31 lipca o godz. 12:26.
Nasza czwórka podwójna mocno wyszła ze...
Paryż 2024: wiemy, kiedy wystartują polskie osady
25 lip 2024
W czwartek odbyło się losowanie przed regatami wioślarskimi na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Sprawdźcie, kiedy wystartują nasze osady. Transmisja z zawodów w TVP Sport oraz Eurosporcie.
Dominik Czaja, Mateusz Biskup, Mirosław Zięt...
Licytacja łodzi wioślarskich PZTW (10.08.2024 Poznań Malta)
24 lip 2024
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich informuje, że podczas Mistrzostw Polski Seniorów w dniu 10 sierpnia br. (sobota) 15 min. po zakończeniu ostatniego biegu w sesji przedpołudniowej odbędzie się licytacja używanego sprzętu wioślarskiego...
25-28.07 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Kruszwica |
27-28.07 | IIPuchar Polski w wioślarstwie morskim Gdańsk |
27.07-04.08 | Igrzyska Olimpijskie Paryż (Francja) |