Komitet Wykonawczy Międzynarodowej Federacji Wioślarskiej (FISA) potwierdził, że przygotowania Komitetu Organizacyjnego Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Racicach są zgodne z wymaganiami FISA dla regat w sezonie 2021. To oznacza, że impreza odbędzie się zgodnie z planem, czyli od 7 do 11 lipca 2021 roku.
Czeska Narodowa Agencja Sportu oraz tamtejsze Ministerstwo Zdrowia także dały zielone światło do organizacji imprezy. Każda federacja członkowska będzie odpowiedzialna za członków swojego zespołu, by przestrzegali reżimu sanitarnego.
29 kwietnia odbędzie się konferencja online, na której federacje będą omawiały istotne elementy udziału w regatach. FISA i Komitet Organizacyjny MŚ do lat 23 w Racicach cały czas monitorują sytuację związaną z pandamią COVID-19.
Zobacz także
Centrale Regaty Otwarcia Sezonu 2025
25 kwi 2025
W sobotę i niedzielę na torze Gopło w Kruszwicy odbędą się Centralne Regaty Otwarcia Sezonu 2025 seniorów i juniorów.
Organizatorem zawodów jest KW Gopło Kruszwica pod nadzorem merytorycznym Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskic...
Życzenia spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych
18 kwi 2025
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich życzy zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych. ...
Zgrupowanie kadry seniorów - COS OPO Wałcz (22-25.04.2025)
18 kwi 2025
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich powołuje niże wymienione osoby na zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej seniorów, które odbędzie się w dniach 22-25.04.2025 roku w Ośrodku COS-OPO Wałcz.
Wiosła krótkie i długie kobiet:
J...
Zobacz także
17 kwi 2025
26-27.04 | Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów Puchar Polski Kruszwica |
2-4.05 | Regaty międzynadorowe juniorów Monachium (Niemcy) |
10.05 | Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy Bydgoszcz |